SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Lokali me qera mrapa Teatrit Kombetar (te 4 Llullat)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '17
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
96932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 4 hapsira apo njesi,nje kuzhine dhe 3 dhoma,nje ballkon dhe nje banjo.Lokali eshte I pershtatshem per zyre,ordinance etj.Lokali gjendet ne rrugen kryesore "Bajram Kelmendi".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ZOGU
Prishtinë
044-888-801
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »