SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne Prishtine
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
96945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
lshoj me qirashtepin e mobiluar me hyrje edhe oborr te veqant shtepija ka : dhom gjumi , kuzhin, nishi dhe banjo, ka mxemje qendrore.
shtepija gjendet permbi xhami te llapit afer refazen bank ne prishtin
oferta vlen vetem per familjar
ami 150.
tel:044 294 534
Informata rreth publikuesit
Ermmaal
045 202 384
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »