SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera Objekti 3600 m2, Zona Industriale perball Petroll Companis
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:37
Madhësia :
3600 m²
ID e produktit :
96947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira Objekti 3600 m2 dhe 7000 m2 parking, perballe Petroll Company afer rruges kryesore Prishtinë - Fushë Kosovë, Zona Industriale. Objekti ka lartësinë 6 metra dhe është i gatshem për punë. Ka kushte të mira për veprimtari të ndryshme biznesi dhe parking të mjaftushëm.
Qmimi është 3, 50 euro per meter katrore.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
+37744 147 956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »