SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera per STUDENTE
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
96991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LËSHOHET BANESA ME QERA PER STUDENTE (FEMRA)


Lëshohet me qera banesa për femra. Banes ka tri dhoma. Një dhomë me kater shtreter, një dhomë me tre shtretër, dhe një dhomë me dy shtretër. Gjithashtu banes ka kuzhinë dhe banjo. Banes ka 90 m2


PERSHKRIMI I BANESËS:
B) Çdo shtrat ka tavolinën e punes
N) Shporet Elektrik.
S) Makinen e larjes
A) Wireless


Çmimi për person është 60 EUR0. Çmimi përfshinë të gjitha shpenzimet e banesës:


B) Rrymën
Q) Ujin
E) Nxemjen qendrore
R) Wireless
A) Makinen e larjës

Rruga nga Fakulteti Ekonomiku, Juridiku dhe Edukimi (deri) te Xhamia e Llapit :

www.youtube.com/watch?v=Qe5VIFvIob0 


Adresa : Verat e Llukes, 26 Prishtinë (GoogleMaps)
Kontakti : 045/ 914-263
E-mail : banesa.qera@yahoo.com
Informata rreth publikuesit
Banesa
Prishtinë
045914263
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »