SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Banesa 112 m2 në Prishtinë, Mati 1 M1
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:35
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
96997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 112m2 në Prishtinë, lagjeja Mati 1, afer banesave të Tregtis, kati II-të.
Banesa posedon:
2. dhoma te gjumit
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
2. banjo dhe
1. ballkon
E gateshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion.
Çmimi 750 euro/m2

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »