SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten 2 Lokale ne Prishtine)73/15 - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:53
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
97001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 Lokale ne Prishtine njeri 75 m2 dhe tjetri 30 m2 Afer Xhamis te 4 Llullat

Shitjen e Mundson Agjensioni Patundeshmeris Ringa Ferizaj

Tel:045606103 049605103

Email:ringa1@live.de
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »