SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
97003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne qender ne rrugen Bajram Kelmendi ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 78 m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, shpajz dhe dy ballkona.
Banesa shitet e mobiluar me cmim prej 95,000 euro.
Informata rreth publikuesit
B
Prishtinë
044222303
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »