SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Banesa 57.22m2 në Fushë Kosovë
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:35
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
97005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 57m2 në Fushë Kosovë, afer stacionit të Policisë, , kati I-rë.
Banesa posedon:
1. dhoma te gjumit
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon
E gateshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion.
Çmimi: 25000 euro

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »