SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banes me qira ne Dardani Te Santea
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
97087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne katin e 3 ,si dhe ka kete renditje .1 sallon 3 dhoma gjumi me 6 shtreter gjithsejt ,kuzhin ,banjo,,lift funksional
Qmimi zbritet ne 280 euro
tel 044957892
Informata rreth publikuesit
Gzim
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »