SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Okazion - Shitet truall ne Kampin e qafshtames ( 1250m )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '15
Madhësia :
1250 m²
ID e produktit :
97098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Okazion - Shitet toke ne Kampin e Qafshtames ! ( Me hipoteke , certifikate pronesie ) Perballe vilave te Zogut , ne nje vend piktoresk dhe me bukuri natyrore , mjaft te pershtatshem per Biznes ose per Vile private . Cmimi Okazion Telefononi ne nr e cel : 0694100273
Informata rreth publikuesit
Nezi
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »