SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Mati I Prishtine
Çmimi :
€240,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
320 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepi e re ne lagjen "Mati I". Shtepia ka 320 m2
Shtepia eshte e paisure me garazhe per 2 vetura, dhe me sistem te ngrohjes qendrore.
Tri dhoma te gjumit + nje guest room, tri banjo, sallon dhe kuzhine - te mobiluara
Cmimi eshte 250 000 me marreveshje.

Te interesuar per qera, ju lutem te me kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
+37744601606
Mati I [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »