SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES SHTEPIN 3 KATESHE ME 5 ARI TRUALL NE LAGJEN KALABARIA - EMSHIR AFER SHKOLLES
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:28
ID e produktit :
97139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES SHTEPIN 3 KATESHE NE LAGJEN KALABARIA - EMSHIR AFER SHKOLLES FILLORE '8MARSI' (afer gardenit) ME SIPERFAQE MBI 400M2 DHE 5 ARI TRUALL SHTEPIA ESHT NDERTIM I RI DHE KA DOKUMENTACION TE RREGULLT DIMENSIONET E SHTEPIS 14m ME 9m PA BALLKONA SHTEPIA ESHTE ME INFRASTRUKTUR TE PLOTE DHE QMIMI ESHTE I DISKUTUSHEM

PERSHKRIMI I SHTEPISE:

DIMENSIONET E SHTEPIS 14m ME 9m PA BALLKONA

KATI 1 KA 3 LOKALE

KATI 2 KA SALLON KUZHIM+SHPAJZ WC DHE NJE DHOME TE NDENJES +BALLKONAT

KATI 3 KA 4 DHOMA GJUMI DHE BANJO TE MADHE +BALLKONAT

Lagjia eshte e rregulluar me plan rregullues urbanistik (Ndertim i ulet ) vetem per shtepi


BEJME NDERRIM ME NDONJE BANES OSE VETURE
ÇMIMI ME NDRRIM 180000€
ÇMIMI ME PARA 175000 (I DISKUTUSHEM)
044 144 017 049 144 017 viber +386 49 144 017
Informata rreth publikuesit
rrezart
Prishtinë
049144017
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »