SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
97153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Shaip Spahia (te parku i qytetit)
Banesa ka dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine, banjo, shpaiz, korridor dhe ballkon.
Eshte komplet e rregulluar me instalime elektrike e te ujit, dyer, dritare dhe fasade termo-izoluse me t=8cm si dhe rezervuar te ujit 500 L.
Gjendet ne katin e 5-te.
Informata rreth publikuesit
Aziz
Prishtinë
044242873
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »