SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa - Lokale te ndryshme ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:43
ID e produktit :
97163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal te vizioni - 66m2
Lokali ne rr 12 Qershori - 100m2
Lokali ne rr e Gjilanit - 131m2
Lokali ne qytet- 230m2 dhe 48m2
Lokali ne qytet- 58m2
Lokali perballe shkolles ekonomike - 18m2
Lokali ne qytet- 450m2
Lokali ne rr Enver Topalli- 1000m2
Lokali te Shtepia e Bardhe - 12m2
Lokali te Zizi Grill- 110m2
Lokali te nenkalimi - 70m2
Lokali ne rr e Varoshit - 15m*6*5m
Lokali ne rr 12Qershori- 150m
Lokali afer AAB - 204m2
Lokali ne rr 12Qershori- 45m2
Lokali ne shitje-24m2
Lokali ne rr 12 Qershori-900m2
Lokali ne rr Deshmoret e Kombit- 27m2
Lokali te Finca-300m2
Lokali ne rr e Varoshit- 65m2 dhe 85m2
Lokali ne rr 12 Qershori- 300m2
Lokali ne qender- 100m2
Lokali ne shitje- 75m2
Lokali ne rr Deshmoret e Kombit 70-90m2
Lokali ne qender te Keku- 59m2
Lokali ne rr Vllezerit Gervalla- 31m2
Lokali te Xhamia- 70m2
Lokali ne laxhe te re- 146m2
Lokali ne rr Deshmoret e Kombit- 110m2 dhe 65m2
Lokali ne qender te qytetit- 27m2
Lokali Perballe Policise- 30m2
Lokali ne Magjistrale Fr-Pr - 450m2 me oborr 16ari
Lokali te shkolla Gjon Sereqi- 28m2
Lokali te ambullanta e Vjeter, Rr e Gjilanit- 65m2
Lokali ne rr Vllezerit Gervalla - 77m2
Lokali te AAB- 33m2
Lokali ne rr Sejdi Sejdiu- 45m2
Lokali ne rr Rexhep Bislimi- 144m2
Lokali ne rr 12 Qershori- 40m2 dhe 31m2
Lokali ne rr Vllezerit Gervalla 25m2
Lokali ne Prelez- 1200m2
Lokali ne rr 12 Qershori- 65m2
Lokali ne rr 12 Qershori- 21m2
Lokale te ndryshme ne Prishtine
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »