SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitje
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
97171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija dykateshe ne qender te KOLLASHINIT, MAL I ZI, 300 m afer hotelit BIANCA dhe ski qendres.
Shtepija ka 120 m2, me oborr 1.400 m2, ne te cilin mund te ndertohen edhe tri objekte.
Shtepija ka edhe nje objekt ndihmes '- kuzhine verore dhe dy garazha
Informata rreth publikuesit
Eleonora
Prishtinë
+38267605616
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »