SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitje urgjente
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
Viti i ndërtimit :
1986
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
97173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija ne Podgorice, ne lagjen Maslline. Shtepija gjindet ne buze te lumit Ribnica. Ka oborr siporfaqe 800 m2, ku eshte bashcja dhe pemishtja kaskade deri te lumi. Ka mundesi te shtohet edhe njue kate ose papafingo. Ka dhomen e madhe te dites me trpeyari dhe kuzhine, dy dhoma fjetjes dhe banjon me koridor. Terasa eshte ne gjatesi te tere shtepise, me siperfaqe 21 m2. Pas shtepise eshte garazha 20 m2.
Informata rreth publikuesit
Eleonora
Prishtinë
+38267605616
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »