SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 83m2 ne L. e Muhaxhereve me dy dhoma te gjumit.
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
97176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 83m2 ne Aktash me dy dhoma te gjumit.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte ndertim i ri eshte e mobiluar me mobile te reja dhe eshte e gatshme per banim.
Çmimi i shitjes eshte 900euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »