SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në shitje te Qafa.
Çmimi :
€210,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:24
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
97179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është ndërtim i ri është në katin e 6 ka 140m2 e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje moderne ka sallon,kuzhinë , 3 dhoma gjumi,banjo,wc,ballkon, lift,gjendet në një lokacion shumë të mirë te Qafa afër shkollës Meto Bajraktari çmimi 210.000€ i negociushem. Banesa shitet e mobiluar .
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »