SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banesen 62m2 me qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
97180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen 62m2 me qira. Banesa gjendet ne lagjen Bregu i Diellit afer Sh.F. Ismail Qemaili. Banesa posedon 5 shtreter dhe eshte ndertim i ri.
Cmimi 300 euro ku perfshihen te gjitha shpenzimet e kryera nga pronari (uje,rrym,berllog,etj)
Informata rreth publikuesit
femi.st2
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »