SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa me ne Lagjen e Spitalit - Kodi 0509
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
97182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit - Kodi 0509
Lokacioni: Kompleksi Royal
Siperfaqe: 58 m2
Kati 6
Renditjet:
- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
Posedon:
- Nxemje Qendrore ( me termokos )
- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Banesa posedon leje ndertimit dhe eshte e legalizuar.
Çmimi €50.000
Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »