SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne lagjen Dardania-te Restaurant Dubrovniku
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
97183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KRG-Kosova Realty Group L.L.C., menaxhohet nga ekspertë Kosovar në fusha që përfshijnë vlerësime të pronës, ekonomi, biznes, financa, sigurime dhe çështje ligjore.
Ekspertët e KRG-së gjithashtu sjellin përvojë të gjerë Kosovare dhe ndërkombëtare në menaxhimin e shitëblerjes së pronave.

OFERTË:
Shitet banesa në lagjen Dardania, tek Restaurant Dubrovniku
Banesa ka 76 m2
-3 dhoma gjumi
-sallon me kuzhinë
-banjo
-wc
-korridor
-ballkon
Kati i 1-rë
Çmimi: 105,000,00€
Kompania KRG - ofron këshilla për format më të volitshme të financimit për pronat
për çdo hollësi na kontaktoni në : 049 835 999 dhe 044 173 593
email: info@krg-ks.com
www .krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »