SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 3 Ari 300 m larg Gorenjes
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
97184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 Ari , eshte 300 m larg Gorenjes. Toka gjendet pran rruges dhe eshte e pershtatshme biznese afariste.
Informata rreth publikuesit
Faton
Pristina
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »