SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE EMSHIR
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
97202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE LAGJEN EMSHIR

• Banese e mobilume
• Kati 6 (pamja e baneses nga lindja e diellit)
• 63m2
• Sallon
• Kuzhine
• Nje dhom te gjumit
• Banjo
• Ballkon
• Shpajz
• Bodrum

Shitet banesa ne lagjen Kalabria banesa eshte ndertim i kompanis NARTEL banesa ndodhet ne objektin ku eshte MAXI ose PROCREDIT BANK.

Banesa shitet komplet e mobilum ka nje renditje shum te mire me mobile moderne dhe shum te rujtura te përdorua shume pak, banesa ka pamje nga lindja e diellit posedon parking te mjaftushem rreth objektit hapesir gjelbëruese qerdhe etj.

Banesa posedon madhesin prej 63m2 si dhe ka nje organizim shume funksional, banesa ka uje 24h, lift24.

Çmimi me 52.000 euro

#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:#tel 045 688 151 #viber
e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni i Patundshmerive
“Patundshmeria”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri MB company
Prishtinë
+37745688151
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »