SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
97205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne komunen e Gjilanit, fshati Zheger.
Shtepia gjendet ne rruge kryesore, totalisht e banueshme. Posedon: Dyqan te rregulluar i cili mund te shfrytezohet per qfaredo lloj biznesi,, kopsht te rregulluar dhe pishinë.
Kontakti: 044-436-008
Informata rreth publikuesit
Selami
Gjilan
044-436-008
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »