SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen MAT 1 - Tregtia
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
97257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne kompleksin e banesave te Tregtise

Qasja ne banese behet nepermjete dy rrugeve, rruga e re Enver Maloku ne lidhje nga rruga B si dhe nga rruga Shqir Ingrishta.

Kati 5
Siperfaqja: 65 m neto (e shfrytezueshme)

Organizimi:
1 sallon me kuzhine (8m x 3.3 m),
1 banjo (2 x 2.2 m),
1 dhome gjumi (3 x 3.1 m)
1 dhome gjumi (2.8 x 4.2 m),
1 ballkon 6 m katror

Nexmja: nxemje qendrore me rryme, vaillant. Bensa ka izolim shume te mire termik. Fatura me e shtrenjte e rrymes ka qene 82 EUR ne dimer te forte.

Banesa eshte e mobiluar teresisht per nje familje 4 anetareshe, duke perfrshi edhe dhome te fjetjes dhe dhome per femije. Pershirja e mobileve eshte e negociueshme.

Pozita: jug-perendim.

Pamja e baneses eshte ne drejtim te veternikut dhe sheh nga rruga Enver Maloku. Me plan urbanisitk, perballe rruges do te behet nje shkolle dhe nje qender e mjekesise familjare, prandaj nuk do te kete banesa qe e bllokojne pamjen.

Ambienti eshte i qete dhe i paster. Ne oborr te banesave ka lodra per femije dhe market.
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
044337293
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »