SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
japim banesen me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
97276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat ipen me qira dhe jane shume ne rregull ndertim i ri gjenden ne katin e pare, ka 80 m2 dhe tjetra 100 m2 , qe te dya banesat ipen me qira ose me ndonje marrveshje edhe shiten, jane te mobiluara komplet shum te gatshme per baniim pa asnje mungese. 80m2 ka sallonin me kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo dhe nje hapsir e lire ndersa 100m2 njejtee vetem nje dhome gjumi me shum domethan tri dhoma gjumi. gjendet te qafa saktesisht te BAHOllt. per me shum informata kontaktoni ne nr 049 127 011, 044 127011 Bahri Rexhepi
Informata rreth publikuesit
Granit
Pristina
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »