SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojmë banesë me qera në Dragodan,
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
97278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dy dhoma gjumi dhome dite me kuzhine banjo WC terase.
Banesa është kompelt e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Banesa gjendet në katin e II.
Çmimi : 400 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »