SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Madhësia :
392 m²
ID e produktit :
97308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1)Trualli Arbri ( Drogodoan ) Prishtin, afer ambasades Gjermane
2)Pronari shqiptar -mund te perkthhet brenda dite .
3)trulli ka siperfaqe prej 3.92 m- ari
ku mund te ndertohet shtepi , si dhe 6 ari prapa ti mund te perdoren oborr ,
4)posedon afer energji elektrike , kanalizim , telefon , ujsjells dhe te gjitha gjerat tjera qe nevoiten per banim.
044/404 874 :
049/404 824
+37744404874viber
email kushtrim_cani@live.com
Informata rreth publikuesit
Trimi
Kosovo
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »