SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Banesa me Qira ne Kalabri dhe Emshir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
97309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj Banesa me Qira ne Kalabri dhe Emshir

Renditjet:

- 1 deri 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Banesat kerkohen per familjar

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »