SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira me nje dhome te gjumit ne Kalabri.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
97318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira me nje dhome te gjumit ne Kalabri.
Banesa eshte ne kompleksin "Lesna", banesa ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »