SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te shtepia e pleqeve
Çmimi :
€108,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '17
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
9732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne pjesen e Prishtines se vjeter rruges per ne Germi, ne lagjen Ismajl Dumoshi. Banesa eshte ne katin pare dhe ka siperfaqe prej 108m2, eshte ndertim i ri me garazhe nentoksore, posedon lift dhe eshte banese me 6 etazhe. Banesa ka pozite shume te mire pasi qe ne afersi te saj ka qerdhen, shkollen fillore ate te mesme e poashtu edhe tregun e gjelber, nga sheshi i qytetit eshte shume afer.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »