SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm banesë ekskluzive në Ulpian,
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
97329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dhome dite me kuzhine,tri dhoma gjumit, banjo,Wc, shpajz, dhe një teras të madhe,
Banesa është e mobiluar në mënyre moderne dhe e përshtatshme për banim.
Çmimi: 700 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »