SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) OBJEKT në magjistralën Prishtinë-Ferizaj (Çagllavicë)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:17
Madhësia :
4000 m²
ID e produktit :
97333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(QIRA) Lëshohet OBJEKTI me Qira i cili gjindet në magjistralën
Prishtinë - Ferizaj, saktësisht në Çagllavicë. Objekti është i ndërtuar në 3 (tre) Kate me siperfaqe rreth (4000m²), si dhe në Katin e 4 (katert) posedon 2 (dy) banesa me siperfaqe rreth (450m²). Terasën me sipërfaqe (750m²) dhe poashtu posedon Parking të mjaftueshëm për vetura. Objekti i posedon të
gjithë dokumentacionin e rregullt si per biznes ashtu edhe për banim.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »