SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj banes me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
97335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera te slloveniasporti saktesisht mbi albi market mas kolegjit fama, banesa esht e mobiluar dhe ka 64m2

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
jeton
Prishtinë
049860649
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »