SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli te Kolegji Mehmet Akif
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
97340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli me siperfaqe prej 60ari..
Trualli gjindet ne zonen industriale ne maxhistralen prishtin ferizaj tek Kolegji Turk Mehmet Akif dhe tek American Academy of Kosovo.
Trualli gjindet ne nje hapsir te mir dhe te leverdishme per ndonje biznes.
Ne kete truall jan te vendosura
Ujsjellsi
Kanalizimi
Rryma elektrike
Telefoni
Gjuthashtu edhe rruga kryesore ne asfallt.
Informata rreth publikuesit
Jetmir
045-855-375
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »