SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 54m2 kati 6 Dodon
Çmimi :
€49,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
97342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona (te Sllovenia e Sporti, te albi market), me sipërfaqe 54m2 kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom të gjumit, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa shitet me mobilje.


Çmimi: 49.000€.+377/ 44245454 (VhatsApp)
044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »