SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet toka ne Bibaj) 165/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:11
ID e produktit :
97355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ne fsh Bibaj me 16 ari, ndahen edhe ne parcela.
Bejme edhe ndrrime.
Pronar shqiptar, te gjitha dokumentet ne rregull.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundeson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »