SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet toka ne Bibaj) 164/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:22
ID e produktit :
97358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ne Bibaj me 45 Ari gjithsej.
Te gjitha dokumentet ne rregull, pronar shqiptar.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »