SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne lagjen e Muhagjerve
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
97369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qera per nderkombetar, banesa gjindet afer hotel "Afa", posedon 110m2 me tri dhoma gjumi , kati II.
Gjithashtu posedon podrum dhe garazhe.


Cmimi 500 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »