SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPI, 3 minuta nga Gorenja
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
182 m²
Viti i ndërtimit :
2009
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
97422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vilë dy katëshe, e ndërtuar në 2009-tën ! Ka 330 m² tokë dhe shtëpia është 180m² (duke mos përfshi ballkonet dhe shkallët). Është me nxemje qëndrore! Laminat çdo dhomë, 2 banjo të kompletuara me pllaka moderne! Vend për oxhak tradicional shqiptarë ! Është punuar me detaje dhe me cilësi të lartë. Përveç që nuk është e lyer nga jashtë, as edhe një gjë tjetër nuk i mungon. Të gjitha dokumentet janë të rregullta si për tokën edhe për shtëpin, që dmth të gjitha janë gati për blerësin !

Numri i cel 00355694037727 ose 044297793
Gjithëashtu mund të kontaktoni përmes emailit artonilorisa@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Artoni
Prishtinë
044297793
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »