SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira Arberi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
97474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira e mobiluar. Banesa ka dhomen e dites me kuzhine , nje dhome gjumi, korridor, banjo dhe ballkon. Banesa ndodhet te banesat e Tregtise ne Arberi,ne katin e trete me pamje kah rruga kryesore,
Informata rreth publikuesit
Linda
Prishtinë
+37745982590
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »