SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
320 m²
ID e produktit :
97486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj shtëpin me qera. 
Shtëpija ndhohet ne rrugën Shpëtim Robaj mbrapa AUK-ut te Gerrmia.
Shtëpija ka siperfaqën 320 metra katror, 4 dhoma te fjetjes dhe sallonin me kuzhinë, ka 3 banjo, si kati përdhes ka sallonin për konferenca.
Te gjitha dhomat jan me.ballkone.
Shtepija eshte e mobilizuar me te gjitha.
Ka garazhë me parking.
Qmimi 1500 euro dhe me marveshje.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044 542 112
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »