SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtëpie me qira te shtëpia e pleqeve
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
97489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet te shtepia e pleqeve
Kati ka 120 m2 ka sallon, kuzhine me pjesen e trepezaris, shpajz, 3 dhoma gjumi, wc, banjo komplete dhe 2 terasa.
Per rrymen, ujin dhe berllogun pergjegjes eshte qiramarresi.
Nxemja eshte me rryme. (Radiatorat ne secilen dhome).
Kati eshte i kompletuar, mirpo nese qiramarresi kerkon diqka shtes, do ta plotesojme
Cmimi 450.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »