SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet urgjent banesa te kinemaja e re)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
97504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent banesa te kinemaja e re me 100m2 me 3 dhoma gjumi + sallon kuzhine, banjo, terase.
Banesa eshte ne gjendje shume te mire banimi dhe e mobiluar.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »