SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtëpia në Taukbashqe
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
2009
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
97522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia posedon katin përdhesë, katin e I-rë dhe katin nënkulm.Shtëpia ka 300 m2 me gjithsejt 4 ARI oborr.
Kati përdhesë: sallon me kuzhinë që kan dalje direkt në oborr,1 dhomë gjumi, 1 banjo dhe shpajzin ku qëndron kaldaja për nxemje.
Kati I: sallon i madh, 2 dhoma gjumi, banjo dhe 2 ballkona.
Kati II apo nënkulmi e ka sallonin me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 3 ballkona. Ky kat është i pa meremetuar nga brenda dhe i pa mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Donika
Prishtinë
+37744276004
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »