SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtëpia në lagjen "Janina"-Veternik
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
97525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia ka podrumin dhe 2 kate me 4 ARI gjithsejt.
podrumi ka 2 dhoma dhe garazhën për 2 makina.
kati 1 ka sallonin, kuzhinën ndaras me trepezari,banjo.
kati 2 ka korridorin ,bibliotekën ndaras,3 dhoma gjumi, banjo, ballkon.
Informata rreth publikuesit
Orli
Prishtinë
+37745868886
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »