SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
97552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia dy kat. Kati i parë ka sallonin, 1 dhomë të fjetjes, kuzhinën dhe banjon. Kati i dytë ka 3 dhoma të fjetjes, banjo dhe 1 shpajz. Ka oborr 3 ari dhe oborri është i rregulluar. Shtëpia gjendet ne Kufcë të Epêrme, Gjilan afër bazenit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ismet
Gjilan
044211986
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »