SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira per studente
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Pishinë, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
97560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banese me qira ne rruge Ulpiana E-30, prapa Shkolle “Hasan Prishtina”. Banesa eshte ne katin 5 dhe ka keto kushte: dy dhoma gjumit, sallon me kuzhine, banje, nje balkon me pamje nga qyteti. Banesa eshte 70m2 , e mobiluar, uje ka 24h ne dite, ka te gjitha pajisjet e kuzhines dhe televizor.

Çmimi: 260 EUR, Vetem per vajza (studente) ose familje!

Info 049 605 298 //// +377 605 298
Informata rreth publikuesit
Vale
Prishtinë
049605298
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »