SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira Prishtine mati1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
97561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesë me qira në Prishtinë, në lagjen mati1 afër autolarje Prishtina. Banesa gjendet në katin e III dhe posedon: sallon,kuzhinë,banjo,1dhomë gjumi,koridor,ballkon.Banesa ka ashensor,ujë 24h,parking dhe nxemje.Banesa është e mobiluar dhe e re.
info : tel-viber: +37744819436 Dritoni
Informata rreth publikuesit
Muhamed
Mitrovicë
044819436
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »