SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme shtepi me qira per nje nderkombetare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
97601
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje shtepi me qira per nje nderkombetare ne lagjen: Germi, Taukbahce, Taslixhe, Aktash, Breg Diellit, Velani, te Spitali apo Mati 1.

Shtepia duhet te kete dhome dite, kuzhine, dhome te fjetjes, 1-2 banjo, oborr 2 ari, parking, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 044 385130

Nese keni foto te shtepise na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber (+37744385130)
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »